Pojemniki do zbioru owoców

Dobre przygotowanie do sezonu zbiorów może znacznie usprawnić pracę i zaoszczędzić czas, pieniądze oraz wysiłek. Z doświadczenia wiemy, że takie inwestycje przynoszą efekty już w pierwszym sezonie stosowania. Warto obserwować nowinki techniczne, które docierają na polski rynek już jako sprawdzone na zachodzie. Czasem okazuje się, że bez niektórych produktów w naszych gospodarstwach nie potrafimy się obejść.

MODEL

Frubox 15 kg

  • Cena z wieszakiem: 489,- PLN brutto
  • Lekka skrzyneczka z bardzo odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego, dopuszczonego do kontaktu z żywnością (certyfikat CE).

Specyfikacja

Wygodna obsługa, solidne wykonanie i uniwersalne zastosowanie skrzyneczek Frubox sprawia, że stanowią one niezbędną pomoc podczas zbioru owoców.

Dzięki specjalnym zaczepom skrzyneczki Frubox mogą mieć różne zastosowanie, w zależności od wybranego sposobu pracy (sanki sadownicze, skrzyniopalety na wózkach sadowniczych, platformy samojezdne).

Wyściełane wnętrze oraz specjalnie opracowany system opróżniania skrzyneczek – otwierane dno z workiem do wytaczania owoców – skutecznie chroni owoce przed uszkodzeniami mechanicznymi. Bardzo łatwe i szybkie otwieranie i zamykanie dna pojemnika.

W porównaniu do stosowanych dotychczas tradycyjnych metod pracy, zastosowanie skrzyneczek Frubox znacznie redukuje obciążenie fizyczne pracowników.

Prezentacja modelu