Fruit Tec

Dla środowiska i dla nas jako ludzi ważne jest maksymalne ograniczenie zużycia środków chemicznych. Ze względu na rosnące koszty pracy na całym świecie i coraz większe trudności w pozyskiwaniu personelu do pielęgnacji i zbiorów, widzimy duże wyzwanie w dziedzinie mechanizacji w sadownictwie. Ściśle współpracujemy z sadownikami na naszym terenie i regularnie udostępniamy im prototypy, aby zapewnić innowacyjne rozwiązania zastosowane w budowie maszyn. W ten sposób zapewniamy, że spełniamy wymagania rynku i naszych klientów. Podejmujemy te wyzwania i promujemy rozwój przyjaznej dla środowiska i opłacalnej technologii w celu zmniejszenia zużycia środków chemicznych.

W 2007 roku w Deggenhausertal została założona firma Fruit -Tec Adolf Betz, której głównym celem była produkcja i dystrybucja mechanicznej maszyny do przerzedzania kwiatów DARWIN. Dzięki jakości naszej pracy i zadowoleniu naszych klientów mogliśmy się dynamicznie rozwijać i stale rosnąć. Od 2021 jesteśmy w Salem-Neufrach, aby mieć więcej miejsca na produkcję maszyn do przerzedzania DARWIN, przycinania EDWARD, defoliacji REDPULSE.

EDWARD

Specjalnie wyposażony w najnowszą technologię do cięcia drzew owocowych, ergonomiczna jednostka sterująca z joystickiem i wyświetlaczem dotykowym, możliwa prędkość jazdy do 5 km/h.
czytaj więcej…

DARWIN

Poprawa wielkości i jakości owoców, niskie koszty zabiegu, przerwanie przemienności owocowania, możliwość zastosowania niezależnie od pogody, przerzedzanie bez chemii.
czytaj więcej…

REDpulse DUO/TRIO

Pulsujący strumień powietrza gwarantuje doskonałą jakość defoliacji, kompatybilne ze wszystkimi dostępnymi przystawkami Edward, wygodna obsługa za pomocą pilota z joystickiem i tabletu.
czytaj więcej…