Królik

Zakład produkcyjno-usługowy Wiesława Królika funkcjonuje na rynku od czerwca 1994 roku. Przedmiotem działalności firmy jest produkcja maszyn sadowniczych.

Od początku istnienia stawiamy na funkcjonalność i wysoką jakość wytwarzanych produktów co w połączeniu z intensywną reklamą i szacunkiem dla naszych klientów przyczynia się do sukcesu firmy. Obecnie nasze maszyny cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce ale również w innych europejskich państwach (m.in. Austria, Bułgaria, Hiszpania, Niemcy, Ukraina). Powierzchnia produkcyjno-biurowa firmy na której pracuje 15 osób wynosi ponad 1000 m2.

Felimpex - innowacje w sadownictwie

Wózki sadownicze

Wózki sadownicze przeznaczone są do zbioru i transportu owoców z sadu. W ofercie znajduje się 22 modele dostosowane do przewożenia skrzyniopalet lub palet ze skrzynkami. Urządzenia  wyposażone są w zaczep kulowy oraz wysokiej jakości koła niemieckiej firmy Mefro lub Vredestein o wymiarach 16 × 6.5 × 8 lub 18 × 8.5 × 8. Istnieje także możliwość rozbudowania wózka o dodatkowe akcesoria.

WPS1

Wózek sadowniczy jednopaletowy ocynkowany o małych wymiarach 273 × 103 cm i ładowności 450 kg.
czytaj więcej…

WS/2S/4S

Wózek sadowniczy dwupaletowy o ładowności 1000 kg. Posiada hamulec najazdowy dopuszczony do ruchu po drogach publicznych – 2 osie skrętne.
czytaj więcej…

WS/3S/4S

Wózek sadowniczy trzypaletowy o ładowności 1400 kg. Posiada hamulec najazdowy dopuszczony do ruchu po drogach publicznych – 2 osie skrętne.
czytaj więcej…