Felimpex - innowacje w sadownictwie

O naszej firmie

Jesteśmy dla Was od 1995 r.

Firma Felimpex jest przedsiębiorstwem rodzinnym, działającym na rynku polskim od listopada 1995 roku. Głównym segmentem działalności firmy jest branża sadownicza.

Celem naszej firmy jest dostarczanie Klientom profesjonalnych rozwiązań, umożliwiających prowadzenie nowoczesnych i ekonomicznych gospodarstw.

Wyznacznikiem naszego sukcesu jest przede wszystkim zadowolenie naszych klientów, dlatego zawsze staramy się dopasować najlepsze rozwiązanie do indywidualnych potrzeb Klienta.

Fundamentem naszej aktywności jest długoletnia i intensywna współpraca z wieloma czołowymi producentami maszyn i urządzeń sadowniczych na rynku światowym.

Atutem naszej firmy jest fakt, że oprócz działalności gospodarczej prowadzimy również własne gospodarstwo sadownicze o powierzchni 14 ha, w którym od wielu lat z dużą przyjemnością użytkujemy wszystkie urządzenia znajdujące się w naszej ofercie sprzedaży.

Połączenie tych dwóch aktywności sprawia, że poza wiedzą teoretyczną dysponujemy również dużym doświadczeniem praktycznym, co znajduje swoje odzwierciedlenie w fachowym doradztwie i serwisie.